CLASAMENTUL COMPETIȚIILOR SPORTIVE 2018 REGIUNEA 3

0
367

În data de 11 mai 2018 sub coordonarea președintelui  Asociației  Profesionale a Polițiștilor Locali Argeș, Dl. Roșca Eugen și a Directorului Poliției Locale Pitești, Dl. Nicolae Valerică, s-au desfăşurat  competiţiile sportive aferente  Regiunii  3 F.N.P.L,  la cele 3 probe desemnate.  Rezultatele finale ale probelor de concurs au fost următoarele:

Tir individual conducere:

Locul I –  PASCU GHEORGHE – Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Locul II – RĂDULESCU MARIN – Asociația Profesionale a Polițiștilor Locali Argeș

Tir individual:

Locul I –  DOBRIN VALERICĂ– Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Locul II –VASILE MARIUS VALENTIN – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali A. I. Cuza , Sector 3

Locul III – VASILE MARIUS DANIEL  – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali Slobozia

Locul III – DULICĂ NARCIS NICOLAE  – Asociația Profesionale a Polițiștilor Locali Argeș

Tir echipe:

Locul I –  DOBRIN VALERICĂ / MORARU ROMEO – Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Locul II –  MĂCEȘARU IONEL / STAN MARIAN – Asociaţia Polițiștilor Locali din Jud. Prahova

Locul III – VASILE MARIUS DANIEL  /FULGANU ADRIAN – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali Slobozia

Şah:

Locul I – GAVRILĂ MARIAN – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali Slobozia

Locul II – DUMITRU ION – Asociația Profesionale a Polițiștilor Locali Argeș

Locul III – PAȘCAN GICĂ – Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Tenis de masă individual:

Locul I –ȘTIRBU MARIUS  – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali A. I. Cuza , Sector 3

Locul II – DRAGU FANEL – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali Slobozia

Locul III – FRÎNCU STELIAN – Asociaţia Polițiștilor Locali din Jud. Prahova

Tenis de masă echipe:

Locul I – ȘTIRBU MARIUS/ BĂDOI AL.  – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali A. I. Cuza , Sector 3

Locul II – FRÎNCU STELIAN/STOICA MIHAI – Asociaţia Polițiștilor Locali din Jud. Prahova

Locul III – BARBU MARCO/VOJNIAC CRISTIAN – Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Campionii celor 3 competiţii s-au calificat pentru faza finală ce va avea loc în perioada 15-16 Mai la Brașov.