CLASAMENTUL COMPETIȚIILOR SPORTIVE 2015 REGIUNEA 3

0
454

În data de 7 mai 2015 sub coordonarea președintelui  Asociației  Polițiștilor Locali Sector 2 Decebal, s-au desfăşurat  in mun. București , competiţiile sportive aferente  Regiunii  3 F.N.P.L, la cele 3 probe desemnate.       Rezultatele finale ale probelor de concurs au fost următoarele:

Tir individual conducere:

Locul I –  PASCU GHEORGHE – Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Tir individual:

Locul I –  DOBRIN VALERICĂ- Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Locul II – MORARU ROMEO- Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Locul III – MUNTEANU DANIEL – Asociaţia Polițiștilor Locali Sector 1 Cosmos

Tir echipe:

Locul I –  DOBRIN VALERICĂ / MORARU ROMEO – Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Locul II –  MUNTEANU DANIEL / ERMIN GHEORGHE – Asociaţia Polițiștilor Locali Sector 1 Cosmos

Locul III – RADU ANDREI  /RADU GHEORGHE – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali Slobozia

Şah:

Locul I – GAVRILĂ MARIAN – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali Slobozia

Locul II – GROBNIC ADRIAN – Asociaţia Polițiștilor Locali Brăila

Locul III – PAȘCAN GICĂ – Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Tenis de masă individual:

Locul I -STATE RĂZVAN FLORIN -Asociaţia Polițiștilor Locali Sector 1 Cosmos

Locul II – BARBU MARCO – Asociația Polițiștilor Locali/Comunitari Sector 2 Decebal

Locul III – MIRICĂ IONEL FLORENTIN – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali din Pitești

Tenis de masă echipe:

Locul I – STATE RĂZVAN FLORIN/ CĂLĂRAȘU DANIEL -Asociaţia Polițiștilor Locali Sector 1 Cosmos

Locul II – MIRICĂ IONEL FLORENTIN/MURARIU DANIEL – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali din Pitești

Locul III – MILOȘOIU RADU/CIUBUC DANIEL – Asociaţia Profesională a Poliţiştilor Locali A. I. Cuza , Sector 3

Campionii celor 3 competiţii s-au calificat pentru faza finală ce va avea loc în perioada 15-16 Mai la Orăştie.